Focení šperků

Šperky jsou jedním z produktů, pro které je velice  důležitá správná prezentace. Úspěch prodeje zkrátka přímo závisí na kvalitním vizuálním ztvárnění. Jak vyjádřit jedinečnou krásu lesknoucího se zlata, odstínů stříbra nebo čarujícího magnetismu jiných drahých kamenů? Prostě využijte služeb profesionální produktové fotografie! 

Talentovaná fotografka Natalia Tartsus vám ráda pomůže při fotografování šperků v České republice, v Praze.

Focení šperků krok za krokem 

Aby focení šperků proběhlo jednoduše a  produktivně, je důležité postupovat podle následujícího schématu:

 • Zevrubně fotografovi vysvětlete úkol. Nahlas mu sdělte svou vizi a seznamte ho s konceptem využití fotografií šperku. Možná fotky potřebujete k inzerci v katalogu nebo pro nabídku v online obchodě.  Snažte se popsat  všechny nuance a poznámky si připravte dopředu písemně – v ideálním případě vyplňte brief nebo zákaznický otazník. 
 • Na základě zadání fotograf vypočte cenu svých služeb. Upřesní a vypracuje také strategii fotografování. Nezapomeňte ani na podpis smlouvy o poskytnutí služby.  
 • Dále se zpravidla nemusíte o nic starat. V našem případě vše zajistí zkušený tým. Konečným výsledkem budou  vynikající a k  nákupu (nebo jinému předem stanovenému účelu) lákající portréty vašich šperků. To jsou hlavní momenty vysoce kvalitní práce na klíč. 
 • Fotograf poté zpracuje fotografie. Vybere ty nejlepší, vyretušuje je a také  připraví  archiv, a to ve formátu, který je pro vás vhodný. 

Focení  šperků je nejobtížnější kategorií ze všech  druhů produktové fotografie. Velmi důležitý je individuální přístup ke každému detailu. Pořízení a zpracování jedné fotografie je navíc velmi časově náročné. Proto jsou ceny za focení  šperků o něco vyšší než u běžného produktového fotografování objektů.

Profesionální produktová fotografie šperků pomůže lépe prezentovat vaše ozdoby, Výrazně podpoří prodej a vytvoří  osobité image značky. 

Radi vaší společnosti pomůžeme vytvořit dobré renomé, zvýraznit krásu vašich šperků a přimět potenciální kupce, aby se do nich téměř okamžitě zamilovali. 

Stačí nám zavolat nebo poslat e-mail!

  PREVIOUSNEXT
  ZAVŘÍT

   https://predmet.eu 1100 0 0