Fotografie jidla neboli food fotografie

3 sekundy. To je přesně kolik času podle reklamních specialistů stráví průměrný člověk vizuálním zhodnocením produktu v katalogu, na reklamním plakátu nebo na jídelním lístku. Vizuální efekt je neuvěřitelně důležitý. Říká se, že mnozí z nás jedí především očima. Pro vaše podnikání je důležité nejen upozornit na jídlo, ale také povzbudit chuť zákazníka, aby si vybral z vaší nabídky. Právě proto by food fotografie měly být bezchybné po všech stránkách.

Fotky jídla jako žádné jiné

Food fotograf není jen  produktovy fotograf, který umí pracovat se světlem, technikou a pořizovat krásné snímky. Musí disponovat speciálními dovednostmi a znalostmi, jak  pomocí fotografie  podkreslit  vlastnosti  jídla, jeho textury, tvar, barvy… a samozřejmě umět vás přimět, aby jste ho okamžitě vyzkoušeli. 

Focení  jídla je nejnáročnější ze všech ostatních komerčních disciplín. Vyžaduje porozumění kompozici,  světlu, barvě, struktuře a samotné atmosféře v záběru. Jinak perfektní fotografie jídla nevznikne. 

Tvůrčího procesu se často účastní celý tým lidí, včetně food stylisty

Každý stylista má vlastní profesionální tajemství a hacky, které mu pomáhají dotvořit požadovaný obraz. Používají  se různé pomocné materiály, díky nimž víno hraje a  ze steaku se kouří. 

Barva, textura, formy, servírování – to vše jsou důležité součásti fotografování, jimž musí profesionální fotograf jídla rozumět. Fotografie jídla pracují s emocemi – nutí nás zastavit se, prohlédnout, nabýt pocit , že nejsme jenom hladoví, ale právě teď chceme dané konkrétní jídlo. 

Chcete opravdu hladové zákazníky? Objednejte si služby zkušeného  food fotografa, který se specializuje na profesionálním focení jídla.

  Focení  jídla na dálku

  Karanténa není překážkou  pro vytvoření skvělého prodejního menu! Nabízím  dálkové foceni jídla.  Jak se to děla? 

  1. Zašlete mi vzor, jak má vypadat  finílni  fotografie. 
  2. Upřesníme spolu terminy, rekvizity, rozsah práce a náklady. 
  3. Na  WhatsApp se dohodneme na jednotlivých krocích, včetně závěrečné fáze. 
  4. Food fotograf  fotografuje a retušuje. 
  5. Hotový materiál obdržíte prostřednictvím cloudové služby. 

  Co se dá fotit na dálku? 

  • Foodkompozice v různých stylech.
  • Snadno připravitelné pokrmy. 
  • Jídlo pro restaurace. 
  PREVIOUSNEXT
  ZAVŘÍT

   https://predmet.eu 1100 0 0